6°C ابری
اوقات شرعی
 • یکشنبه،27 اسفند 1396
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 15
    کد: 130757
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۴/۱۹

    برگزاری کارگاه اخلاق برتر در مساجد محله نیزه منطقه 5

    مسجد مکانی است مقدس برای عبادت و مراسم جمعی، به‌خصوص نماز، دعا، نیایش، جشن‌ها و اعیاد اسلامی. مسجد کارکردهایی مهم در ابعاد فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و تعلیمی دارد. جوانان سرمایه‌های عظیم مملکت هستند و شخصیت واقعی آنان در دوره‌ی جوانی شکل می‌گیرد
     برگزاری کارگاه اخلاق برتر در مساجد محله نیزه منطقه 5

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  شهرداری منطقه 5 : ،به همت فرهنگی اجتماعی ناحیه 2  منطقه5 کلاس های اخلاق در مساجد محله نیزه برگزار گردید.
    در اخلاق برتر مساجد نقش مهمی ایفا می کنند ، مسجد علاوه بر اینکه  مکانی  مقدس برای عبادت و مراسم جمعی، به‌خصوص نماز، دعا، نیایش، جشن‌ها و اعیاد اسلامی.است  مسجد کارکردهایی مهم دیگری در ابعاد فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و تعلیمی دارد. جوانان سرمایه‌های عظیم مملکت هستند و شخصیت واقعی آنان در دوره‌ی جوانی شکل می‌گیرد به‌هرحال، فضای معنوی، هنر و معماری، قرائت قرآن، دعا و نماز و... مسجد را مرکز مهم هدایت و تجهیز قوای فکری و مهارت‌های زندگی و رشد اخلاق انسانی کرده است. با عنایت به نقش مسجد در تربیت فردی و اجتماعی  و اخلاق اسلامی و برتر افراد، برنامه‌ریزی و شناسایی کاربرد عوامل مؤثر برای حضور فعال جوانان در این مکان مقدس لازم است. 
    بدین منظور فرهنگی و اجتماعی ناحیه2 و شورای اجتماعی محله نیزه منطقه5 کلاسهایی در زمینه آشنایی هر چه بیشتر و کاربردی اخلاق برتر تشکیل گردید که با استقبال خوب جوانان روبرو شده و همچنان ادامه دارد.

     

    تعداد بازدید: 15
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
    اخبار مرتبط
    گزارش تصویری مرتبط