21°C آفتابی
اوقات شرعی
 • پنج شنبه،06 اردیبهشت 1397
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 73
    کد: 144115
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۰/۱۹
    رئیس شورای اجتماعی محلات مشهد خبر داد:

    برگزاری دومین جشنواره «خوب مثل بچه‌ها» ویژه 30 هزار کودک مشهدی

    دومین جشنواره «خوب مثل بچه‌ها» با مشارکت 90 مهدکودک سطح منطقه 10 و 12 از بیستم دی‌ماه لغایت بیستم بهمن‌ماه در فرهنگسرای شهر زیبا و ایمن برگزار خواهد شد.
    برگزاری دومین جشنواره «خوب مثل بچه‌ها» ویژه 30 هزار کودک مشهدی

    سید مجتبی منتظری با بیان این مطلب در نشست خبری، اظهار کرد: دومین جشنواره «خوب مثل بچه‌ها» با مشارکت 90 مهدکودک سطح منطقه 10 و 12 از بیستم دی‌ماه لغایت بیستم بهمن‌ماه به مدت یک ماه ویژه 30 هزار کودک مشهدی در فرهنگسرای شهر زیبا و ایمن برگزار خواهد شد.
    وی با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این جشنواره نهادینه‌سازی فرهنگ شهروندی و حقوق شهرنشینی است، افزود: با توجه به اینکه مخاطبان اصلی این جشنواره، کودکان هستند تلاش می‌شود مفاهیم مرتبط با فرهنگ شهروندی از سنین پایین در بین آنان درونی و نهادینه‌سازی شود.
    رئیس شورای اجتماعی محلات مشهد در تشریح موضوعات این جشنواره، بیان کرد: ترویج فرهنگ تفکیک از مبدا، حفظ فضای سبز، کاشت و آبیاری فضای سبز، توجه به حق تقدم، عبور و مرور عابران پیاده، ایمنی در منزل، احترام به بزرگترها، مسئولیت‌پذیری پسرها و صبور بودن دخترها و غیره از موضوعات قابل ذکر جشنواره است.
    منتظری با اشاره به اینکه امسال و در دومین جشنواره «خوب مثل بچه‌ها» 90 مهدکودک شهر حضور فعال دارند، گفت: امسال شاهد رشد حضور مهدکودک‌های شهر در این جشنواره هستیم و انتظار می‌رود سال آینده تمامی مهدکودک‌های مشهد برای حضور در این جشنواره داوطلب شوند.
    سال گذشته و در جریان برگزاری اولین جشنواره «خوب مثل بچه‌ها» 30 مهدکودک مشارکت کرده و به تولید محتوا پرداختند.

    تعداد بازدید: 73
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
    اخبار مرتبط
    گزارش تصویری مرتبط